Ke každému produktu, který od nás můžete získat (webové stránky, e-shop, informační systém) dostanete také náš vlastní redakční systém MyWeb ADMIN. Aktualizace webu je pak hračkou a provedené změny jsou ihned vidět!

ADMINISTRACE WEBOVÝCH STRÁNEK - REDAKČNÍ SYSTÉM

Pro dobrý web (či e-shop) je nutné také něco udělat. Je velice důležité udržovat web aktualizovaný. Proto doporučujeme v pravidelných intervalech měnit obsah webu, přidávat reference, aktuality, psát články. Jak to ale udělat, když neumíte programovat a HTML kód Vám nic neříká?

Redakční systém MyWeb ADMIN

... jednoduše, díky našemu redakčnímu systému, který přidáváme automaticky ke každému našemu produktu (ať už je to e-shop, webová prezentace, internetové stránky firmy,...). Tento nástroj, dostupný odkudkoli, kde máte připojení k internetu vám umožní spravovat jednoduše a rychle obsah vašeho webu. Systém MyWeb ADMIN má přehledné graficky zpracované uživatelské rozhraní, které vám ještě více zjednoduší práci s texty, obrázky či soubory, které chcete přidat nebo upravit v jakékoli části vašeho webu.

STATISTIKY - SLEDOVÁNÍ POHYBU NÁVŠTĚVNÍKŮ

Co by to bylo za reklamu, kdyby se nedal sledovat její vliv na vývoj a růst firmy? Do našich projektů nasazujeme Google Analytics, službu, která dokáže sledovat pohyby návštěvníků po webu, lokalitu, odkud na web přišli, nákupy, které udělali. Z nakoupených produktů umí vybrat ten nejlepší, nejvíce vydělávající, prodělečný nebo nejvíce navštěvovaný.

Po zprovoznění webu a zviditelnění veřejnosti dostanete přihlašovací jméno a heslo do této služby. Samozřejmostí je možnost školení ze správy Google Analytics. Veškeré sledování statistik za vás také můžeme dělat my - je to jen na vás.