Zajistíme, aby byla Vaše firma vidět!
Tvorba reklamních předmětů včetně návrhů, tisk reklamních materiálů, polepy aut.

GRAFICKÉ PRÁCE

TVORBA REKLAMNÍCH MATERIÁLŮ

Nabízíme tvorbu reklamních materiálů (vizitky, cedulky, letáčky, plakátky, billboardy) od grafického návrhu až po realizaci. Vy nám pouze sdělíte, jak si Vaše reklamní materiály představujete, schválíte jejich konečnou podobu a pak už jen počkáte, až Vám materiály dovezeme.

VIZITKY

Vaše vizitky budou nyní plně profesionální a nebudete se za ně muset stydět. Zajistíme návrh i tisk vizitek v té nejvyšší kvalitě a na papír, který si sami vyberete. Před finálním tiskem vždy provádíme testovací tisk, abychom si potvrdili, že tak mají opravdu vizitky vypadat. Až po jeho schválení zadáváme vizitky do finálního tisku.

POTISK TRIČEK

Zajišťujeme grafický návrh a potisk triček nebo mikin technologií nažehlení. Sloupnutí se bát nemusíte, používáme profesionální zařízení, kde se potisk na látku nepřilepí pouze povrchově, ale hloubkově. Nažehlení je tak pevně spjato s materiálem a zůstane na textilu dlouho.

POLEPY AUT, VRAT, ...

Zpracováváme grafické návrhy polepů aut, vrat, dveří apod. Připravenou samolepkou Vám také, samozřejmě, auto či vrata profesionálně ozdobíme.

UKÁZKY NAŠÍ PRÁCE