Webové stránky Vám ušijeme přímo na míru. Každé webové stránky od nás obsahují i přehlednou grafickou administraci, pomocí které můžete svůj nový web kompletně ovládat!

TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK S ADMINISTRACÍ

Internetová reklama je v dnešní době jedna z nejlevnějších a nejrozšířenějších možností, jak si zajistit reklamu, kterou má možnost vidět opravdu každý. Nejrozšířenější reklamou na internetu jsou webové stránky (webové prezentace). Své webové stránky můžete pomocí naší administrace kompletně spravovat, měnit obsah stránek, přidávat novinky, fotografie a videa do galerií, nebo třeba komunikovat se svými zákazníky.

JAKÉ WEBOVÉ STRÁNKY TVOŘÍME?

O tom, jak budou Vaše nové webové stránky vypadat, rozhodujete pouze Vy! My se rádi přizpůsobíme Vašemu vkusu nebo stylu firemní grafiky a brandingu. Rádi experimentujeme a nic pro nás není nemožné. Každý web tvoříme zcela od začátku a je zcela jedinečný. Nenabízíme pouze několik šablon, mezi kterými si musíte vybrat, ale design tvoříme na základě Vašich přání a představ.

JAK PROBÍHÁ SPOLUPRÁCE?

Základem každé spolupráce je vždy osobní schůzka, kde nám sdělíte své představy o designu webových stránek (barvy, motivy, rozložení,...), jejich obsahu, smyslu webu a funkcích, které chcete, aby web uměl.

Web začínáme plně programovat až po úplném schválení webdesignu klientem. Dokud design webových stránek neschválíte, budeme jej předělávat. A to tak dlouho, než se Vám bude na sto procent zamlouvat.

Po naprogramování web plně otestujeme a připravíme k otestování frontendu webu klientovi. Když web projde oběma testy, webové stránky včetně administrace předáme klientovi. Při předání vysvětlíme a názorně ukážeme správu webu pomocí administrace a všechny její funkce tak, aby si mohl klient vše ještě pár dní testovat a vyzkoušet. Jakmile si je jist, že vše ovládá, webové stránky připravíme do podoby k finálnímu spuštění a na pokyn klienta spustíme.

ŽÁDNÉ MĚSÍČNÍ POPLATKY

Netvoříme žádné krabicové systémy, tudíž naši klienti neplatí žádný měsíční poplatek ani za vedení webu, ani za jeho správu. Platí si pouze roční poplatek za doménu a hosting (místo na serveru, kde jsou uloženy soubory celého projektu).

UKÁZKY WEBOVÝCH STRÁNEK

Kliknutím na obrázek přejdete přímo na konkrétní web.