Vzhled webových stránek, neboli webdesign, je hlavní a nedílnou součástí každé webové prezentace. První dojem návštěvníka může odradit od dalšího setrvání na webu, proto je důležité na grafiku internetových stránek dbát.

NÁVRH WEBOVÉHO DESIGNU

Základem každé webové prezentace, internetového obchodu, nebo webové aplikace je grafický návrh. Při navrhování webdesignu se soustředíme na tři základní vlastnosti, které by podle nás měly webové prezentace splňovat:

JAK TVOŘÍME NÁVRH DESIGNU WEBOVÝCH STRÁNEK?

Prvním krokem je návrh struktury webu, bez něj na návrhu designu nelze začít pracovat. Webdesignér potřebuje znát kompletní strukturu, aby mohl design přizpůsobit rozsahu webu, kategorizaci apod.

Jakmile máme k dispozici kompletní strukturu, je dobré znát také barevnost. Ta se může jasně určit z barev, které používá klient pro svou společnost (logo, polepy na auto, vizitky, letáčky, cedule). V případě, že takovou barvu nemá, může si barevnost určit dle vlastního uvážení. Může ji také nechat zcela na nás, my potom web barevně sladíme například k oboru, ve kterém klient pracuje, k obrázkům, které budou na webu použity a podobně.

REDESIGN WEBU

Máte již webové stránky, ale jejich design se Vám již nelíbí? Ozvěte se nám! Vytvoříme vám nový design na míru vašim představám. Můžeme vytvořit pouze grafický návrh, který si odnesete a necháte nakódovat, nebo kompletní XHTML/HTML5 (záleží na tom, jak je nakódovaný váš web) šablonu. Vždy to záleží na tom, v jakém jsou stávající internetové stránky stavu a jak jsou naprogramované.

Design můžeme kompletně přizpůsobit struktuře a barevnosti vašich stávajících webových stránek, nebo navrhnout nový design i se strukturou.

TVORBA WEBOVÝCH IKON

Tvoříme sady webových ikon dle přání klienta. V různých barvách, velikostech, tvarech. Záleží jen na přání zákazníka.