Webové stránky od nás si můžete kompletně spravovat sami! Každé námi vytvořené webové stránky obsahují také náš vlastní administraci, takže je pouze na Vás, jaké texty (případně fotografie, videa, články,...) budou na webu obsaženy.

Pokud chcete být na internetu opravdu dobře vidět, nestačí mít pouze webové stránky. Ty samy o sobě udělají jen 20% práce. 

O webové stránky je nutné se také starat. Nejlépe pravidelnou aktualizací obsahu (ať už formou novinek, článků v blogu, nových fotogalerií a podobně). Změna obsahu je mnohdy složitá, může vést třeba až k tvůrci webu, což není úplně ideální. Ten může být třeba zrovna ve chvíli, kdy nutně potřebujete dát na své internetové stránky nějaké nové informace, na dovolené, nebo může mít jinou práci a Vašemu požadavku se nemusí ihned věnovat.

Nabízíme webové stránky s administrací. Naše administrace je graficky zpracovaná a jednoduchá a intuitivní na obsluhu. Na administrátora neklade absolutně žádné nároky na znalosti programování, nebo grafické úpravy (fotek, obrázků,...). Díky naší administraci webových stránek se jejich aktualizace stane Vašim koníčkem, zvládne ji opravdu každý.

Možnosti administrace webových stránek od nás:

O tom, jak rozsáhlá bude administrace Vašich webových stránek rozhodujete sami. Struktura administrace se odvíjí od struktury webových stránek a požadavků klienta, tudíž je možné si spravovat opravdu veškerý obsah, záleží pouze na Vás.