Webový informační systém je univerzální systém pro kontrolu čehokoli. Bude umět vše, co si řeknete a co budete potřebovat. To vše na jednom místě přístupném odkudkoli na světě.

WEBOVÉ INFORMAČNÍ SYSTÉMY

Programujeme webové informační systémy přesně na míru potřebám klienta. Webový informační systém může být vytvořený například pro účely kontroly účetnictví včetně vystavování a online zasílání faktur, hlídání důležitých plateb a termínů, evidenci zaměstnanců, služebních aut, kompletní správu výrobků a zboží, nebo může sloužit například i jako skladový systém. Má neomezeně široké možnosti uplatnění, které závisí na tom, na co jej jeho majitel potřebuje.

Vše je navíc schopný zpřístupnit 24 hodin denně, 7 dní v týdnu odkudkoli na světě. Nemusíte nic instalovat, ani kupovat multilicence, pokud chcete, aby mohlo informační systém používat více lidí současně. K jeho užívání Vám stačí pouze přístup k internetu.

VÝHODY WEBOVÉHO INFORMAČNÍHO SYSTÉMU

Proč upřednostnit webový informační systém před klasickým softwarem?

ZABEZPEČENÍ DAT

Bojíte se, že budete mít v informačním systému data, ke kterým bude mít kdokoli přístup?
Není to úplně pravda. Vaše data uchováváme v našich databázích, u kterých se pravidelně mění náhodně generovaná hesla. Přístup k vašim datům přes administraci máte plně pod svou kontrolou, v administraci svého informačního systému si můžete vytvořit přístupy pro ty, kterým dovolíte vaše data prohlížet. Navíc si můžete zvolit několik úrovní uživatelů (uživatel, správce, administrátor), kde každý z nich může mít práva do jiných částí administrace.

Bezpečnost dat ve vašem webovém informačním systému můžeme zvýšit pomocí HTTPS protokolu, který šifruje data přenášená mezi webovým prohlížečem a serverem (na tomto principu pracují například internetová bankovnictví).